KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Seba Trans olarak gücümüzü müşterilerimizin hizmet anlayışımıza duydukları güvenden aldığımızı biliyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de standart taşımacılık anlayışının ötesinde daha zor ve karmaşık operasyonlar için lojistik çözüm arayışında iş ve çözüm ortağı olmayı sürdürmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Seba Trans çağın gereksinimlerine uygun olarak hizmetlerini dünyadaki değişim ve gelişimlerle harmanlamakta; sürekli daha yeni, daha iyi ve daha kaliteli hizmet sağlayabilme vizyonu ile siz değerli müşterileri için tüm ekibi ile yoğun  tempoda çalışmaktadır.

TECRÜBELERİMİZ

[progress procent=”100″ striped=”true” active=”true” color_class=”progress-bar-warning”]Uluslararası Nakliye – 17 YIL[/progress][progress procent=”100″ striped=”true” active=”true” color_class=”progress-bar-warning”]Gümrükleme – 16 YIL[/progress][progress procent=”100″ striped=”true” active=”true” color_class=”progress-bar-warning”]Parsiyel Yükleme – 17 YIL[/progress][progress procent=”100″ striped=”true” active=”true” color_class=”progress-bar-warning”]Depolama – 15 YIL[/progress]

HİZMET AVANTAJLARIMIZ

  • Kaliteli Hizmet

  • Uygun Fiyat Politikası

  • Kesintisiz Destek

  • Uzman Ekip