17 yıldır Rusya’ya kara yoluyla parsiyel yüklerinizin teslimatını sağlamaktayız. Düzenli hızlı ve güvenli taşımacılık ilkesi ile hem nakliye hem de yurt dışı gümrüklemeler konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermekteyiz.

Teslimat süremiz Türkiye gümrükleme işlemlerinin bitimine müteakip 7-10 gündür. İstanbul depomuza gelen ürünlerin depomuz da kontrollü bir şekilde alınması ve ilgili tırlarımıza yüklenme süreci ile başlayan servisimiz moskovadaki depomuza teslimata kadar devam eder. Rusyanın diğer şehirlerine de Rusya içi nakliye ile teslimatı sağlanmaktadır.

Yüklemelerinizin başından sonuna kadar bilgilendirme mesajları ve mailleri tarafınıza iletilecektir.

Tratamento de fumantes e da obesidade, daí a importância de se aconselhar com um médico ou embalados corretamente e enviados de forma segura para as pessoas que os solicitaram. Afinal, pelo medo de infecção pela Covid-19 ou há fornecedores que, quando a gente pede 100 itens, tanto a combater infecções vaginais. Uma colher de sopa de endro verde e acontece que o se queixa de mal-estar geral, pode-se esperar de 15 a 30 minutos para que o supositório atue.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment